asystent bot - BOTmania.pl

BOTmania.pl
Przejdź do treści


Nasz Asystent bot
 
Wynajmij sobie Asystenta. Będzie on dla ciebie pracował. Zbierze wszystkie osoby, które weszły w interakcje z twoim przedsięwzięciem.
 
To on je oznaczy (otaguje). W sklepie z obuwiem zaznaczy czy to kobieta, czy mężczyzna, oznaczy o jakim typie buta była rozmowa, o jaką firmę i rozmiar pytał klient. Asystent będzie wiedział czy klient dokonał zakupu. Zda raport jak doszło do transakcji (lub czy nie doszło) oraz jak wyglądały negocjacje.
 
Asystent, będzie wiedział do kogo przesłać informację o ofercie, promocji czy wyprzedaży. Starannie wyselekcjonuje mężczyzn z nr buta 43 lubiących obuwie sportowe np. firmy Nike. Czy kobiety o rozmiarze „S” szukające letnich sukienek z odkrytymi plecami w kolorze czerwonym.
 
Asystent nie zmęczy się nawet gdy będzie musiał przesłać informację, obojętnie, czy do określonej (wyselekcjonowanej) grupy, czy do wszystkich swoich (czyli twoich) kontaktów.
 
Asystent zapyta klienta po tygodniu o zadowolenie z transakcji, po trzech tygodniach co klient sądzi o butach – czy są ok. czy dalej mamy sprzedawać ten model, a po dwóch miesiącach wręczy kod rabatowy, bo akurat jest wiosna czy jesień, a wraz z nią nowa oferta. To on wskaże klientów, którzy potencjalnie mogą zakupić towar z wyprzedaży czy z „czyszczenia magazynów”.
 
Asystent przejmie na siebie prowadzenie rozmów.
 
Odpowie na pytanie zawierające słowa kluczowe (a im dłużej będzie u ciebie pracował, tym więcej tych słów opanuje (i nauczy się odpowiedzi)).
 
I TO WSZYSTKO ZA DARMO. Bez wynagrodzenia, ZUS i tworzenia stanowiska pracy.
 
Naprawdę bot potrafi zrobić to wszystko, do tego jest stworzony i ma takie zadanie.
 
A teraz przekonwertuj to na swoją firmę i pomyśli ile taki asystent zarobi dla Ciebie :)
 
Nawet nie myśl o złotówkach, ale o swoim czasie. O czasie, jaki możesz poświęcić na obmyślanie strategii przedsięwzięcia, o czasie jaki będziesz miał wolny na swoje cele, o czasie jaki tracisz odpowiadając setny raz na schematyczne pytanie.
 
I najważniejsze asystent pracuje 7/24/365 i ma gdzieś urlopy czy niedziele :)
 
No i asystent nie popełni błędu – chyba, że Ty go źle zaprogramujesz :)
 
A wiesz, że kontakt na Messenger po 10 minutach jest już nic nie wart
(o tym i nie tylko więcej będzie na blogu)


Wróć do spisu treści